aktualności

 • 01/06/2022 0 Komentarze
  Co wyróżnia system alarmowy SSWiN?

  Nowoczesne rozwiązania security to niezawodne, niezwykle dokładne technologie, które skutecznie wpływają na komfort i poczucie bezpieczeństwa wśród właścicieli lub administratorów budynków mieszkalnych, firmowych, handlowych czy przemysłowych. Jeśli zastanawiasz się nad instalacją SSWiN w swoim budynku oraz na jego terenie – zapoznaj się z treścią tego artykułu i wybierz wykonawcę, który fachowo przeprowadzi instalację systemów alarmowych!

   

  Dowiedz się więcej
 • 01/06/2022 0 Komentarze
  Jak wybrać zestaw kamer do monitoringu wizyjnego CCTV?

  Prowadzisz własną firmę, a może jesteś administratorem kompleksu nieruchomości i poszukujesz skutecznych rozwiązań dla bezpieczeństwa? Warto zastanowić się nad instalacją monitoringu wizyjnego CCTV – kompleksu kamer, mogących działać nieprzerwanie i stale rejestrować zdarzenia, do których dochodzi wokół i wewnątrz budynku. Materiały wideo często stanowią wartościową podstawę do wyciągnięcia konsekwencji prawnych z aktów wandalizmu, kradzieży czy uszkodzeń mienia.


  Zanim jednak przystąpisz do zakupu – koniecznie zastanów się nad kilkoma aspektami, dzięki którym dobierzesz zestaw kamer szyty na miarę Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej
 • 24/01/2022 0 Komentarze
  Gdzie znajdują zastosowanie instalacje CCTV?

  System CCTV składa się z zespołu urządzeń, które pozwalają na odbiór, przetwarzanie, archiwizowanie oraz wyświetlanie dźwięku i obrazu z monitorowanych obiektów. Inne jego nazwy to: telewizja przemysłowa, telewizyjne systemy dozorowane czy monitoring wizyjny. Głównym celem instalacji CCTV jest zwiększanie poziomu bezpieczeństwa. Znajduje zastosowanie w zakładach i halach przemysłowych, centrach handlowych, bankach, dworcach i innych miejscach użyteczności publicznej.

  Dowiedz się więcej

Voucher Badawczy

 

W ramach Projektu Voucher Badawczy firma PAX sp. z o.o. zrealizowała Przedsięwzięcie Badawcze pn. "Ocena wiarygodności pomiarowej wizyjnego systemu zliczającego i klasyfikującego obiekty."

PAX sp. z o.o. otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 

Bardzo miło nam poinformować, iż nasza firma została uhonorowana Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej świadczącym o najwyższej ocenie stabilności finansowej oraz właściwych standardach we współpracy z partnerami biznesowymi.

hCaptcha