|

O FIRMIE


Firma PAX sp. z o.o. jest bezsprzecznie przedsiębiorstwem o wysokich kompetencjach technicznych z dziedziny elektryki, automatyki i elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Działamy prężnie na terenie całej Polski i serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Godne uwagi jest to, że w roku 2020 jako mała firma PAX sp. z o.o. zyskała miano Diamentu Forbesa w województwie kujawsko-pomorskim.

CCTV Solec Kujawski Pax sp. z o.o. Innowacyjne rozwiązania

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do sieci handlowych, z którymi na bazie doświadczeń opracowaliśmy optymalne rozwiązania techniczne poprawiające ich funkcjonalność pod względem bezpieczeństwa, zmniejszenia kosztów zużycia energii oraz łatwego nadzoru kadry kierowniczej nad życiem technicznym obiektów.

Dzisiaj niewątpliwie istotna rolę w działalności firm odgrywają oszczędności finansowe i efektywność elektryczna obiektów. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom wykorzystując możliwości techniczne drzemiące w infrastrukturze elektrycznej. Nasze działania wybiegają do przodu przed klasyczne spojrzenie innych firm. Dostrzegamy ogromne możliwości w odpowiedniej standaryzacji sieci, w związku z tym jesteśmy w stanie zapewnić inwestorowi powtarzalny ład w wielu obiektach przy jednoczesnej poprawie skuteczności i niezawodności infrastruktury. Reasumując kompleksowe wykonanie prac stanowi o  oszczędności czasu i pieniędzy dla inwestora, a sprawdzone schematy budowy zapewniają znaczenie niższe koszty inwestycyjne.

CCTV Solec Kujawski Pax sp. z o.o. Innowacyjne rozwiązania
CCTV Solec Kujawski Pax sp. z o.o. Innowacyjne rozwiązania

Mając na uwadze oczekiwania firm związane z pomniejszeniem zużycia energii, które to pozwoliłoby im wykazać większe oszczędności w kasie opracowaliśmy własny, skuteczny system BMS. Z pewnością dzięki jego funkcjonalności inwestor może ograniczyć zużycie energii elektrycznej oraz zyskać kompleksowy nadzór nad życiem technicznym obiektu. Na bazie doświadczeń z wiodącymi sieciami handlowymi opracowaliśmy zdalny, scentralizowany system monitoringu. Proponowane przez nas rozwiązania w tej materii pozwalają znacznie redukować koszty związane z wizyjnym nadzorem obiektów, a także dzięki technice analizy obrazu podnieść znacznie jego skuteczność poprzez automatyczną sygnalizację zjawisk niepożądanych.

Nasza wykwalifikowana kadra techniczna zajmuje się także projektowaniem i wykonawstwem wszelkich instalacji wysoko i nisko prądowych na nowo powstających obiektach, jak również przebudowami w obiektach funkcjonujących. Dla komfortu naszych klientów jesteśmy jeszcze bardziej dostępni, ponieważ działamy całodobowy serwis techniczny o szybkim czasie reagowania fachowo służącym pomocą.

Skip to content