PRACUJ U NAS

Oferty pracy

Inżynier wsparcia działu technicznego

Twój zakres obowiązków:
– Wsparcie realizacji projektów z dziedziny systemów IT oraz security.
– Wsparcie w realizacji i uruchomieniu inwestycji z dziedziny systemów security.
– Bezpośredni kontakt z wiodącymi klientami rynku krajowego.

Nasze wymagania:
– Wykształcenia min. średnie.
– Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania systemami operacyjnymi Windows, Linux.
– Znajomość AutoCAD, pakiet Office.
– Mile widziana umiejętność czytania schematów i dok. technicznej.
– Prawa jazdy kat. B

To oferujemy:
– Przejrzyste i korzystne warunki pracy.
– Możliwości rozwoju zawodowego poprzez styczność z nowymi technologiami.
– Niezbędne narzędzia pracy wraz z samochodem służbowym.
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
– Szkolenia i wsparcie techniczne.
– Przyjazną (niekorporacyjną) atmosferę pracy.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas
Jesteśmy ogólnopolską firmą działającą w branży systemów zabezpieczeń, instalacji elektrycznych, automatyki oraz obszarów IT.
Poszukujemy osoby ambitnej, otwartej, która nie boi się wyzwań i łatwo nawiązuje kontakty. Jeśli lubisz pracę z ludźmi zapraszamy do złożenia swojej kandydatury na stanowisko Inżynier Wsparcia Technicznego.