|

STANDARYZACJA INFRASTRUKTURY ELEKTRYCZNEJ

Spójne, jednolite i funkcjonalne rozwiązania w zakresie projektowania struktur połączeń elektrycznych w budynkach mają za zadanie stworzyć uporządkowane i intuicyjne w obsłudze modele.
Standaryzacja infrastruktury elektrycznej budynku pozwala na zachowanie ładu. Przekłada się też na znaczną optymalizację kosztów operacyjnych oraz na zwiększenie wydajności sprzętu. Sprzyja także szybkiemu diagnozowaniu potencjalnych usterek, a jednocześnie zapewnia ułatwiony dostęp do miejsca ich wystąpienia, co pozwala na zaoszczędzenie czasu na niezbędnych naprawach.

Czym się cechuje standaryzacja wg. projektu firmy PAX? Standaryzacja to przede wszystkim budowa infrastruktury wysoko i nisko prądowej w oparciu o określone, powtarzalne wzorce cechujące się względną prostotą struktury.

Dzięki temu zyskujemy:

  • Niższe koszty budowy infrastruktury
  • Zminimalizowaną awaryjność
  • Szybszą lokalizację usterki
  • Uproszczone i ujednolicone wykonanie
  • Kompleksową realizację wszystkich prac przy budowie infrastruktury przez jedną firmę, co skutkuje oszczędnością czasu i pieniędzy przez inwestora   

Co obejmuje standaryzacja?

Obejmuje wszystko to, co zawiera się w ramach elektryki, elektroniki i automatyki budynkowej. Począwszy od określenia norm wykonania tras kablowych po zastosowanie optymalnych urządzeń dających maksymalną funkcjonalność w odpowiedniej cenie, przy zachowaniu względów niskiej awaryjności sprzętu. Tworzymy w ten sposób sprawdzony model infrastruktury dający inwestorowi poczucie bezpieczeństwa i świadomość wysokiej wydajności niskim kosztem.

CCTV Solec Kujawski Pax sp. z o.o. Innowacyjne rozwiązania
Skip to content