|

PRZEBUDOWY I MODERNIZACJE SKLEPÓW

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zachowanie ciągłości funkcjonowania punktów handlowych. Jeśli zastanawiają się Państwo nad modernizacją infrastruktury swojego sklepu bądź nad jego gruntowną przebudową - gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Kompleksowo zajmujemy się wdrażaniem całkowicie nowych rozwiązań, które powstają z myślą o jeszcze sprawniejszej i efektywniejszej sprzedaży. Nasze doświadczenia współpracy z wiodącymi sieciami handlowymi zaowocowały wypracowaniem takich rozwiązań, które mają na celu maksymalne usprawnienie prowadzonych prac.

Stałe godziny otwarcia punktu handlowego oraz nieutrudniona dostępność, zarówno dla pracowników, jak i klientów, ma kluczowe znaczenie dla efektów biznesowych. Komfortowe robienie zakupów oraz sprawna obsługa to czynniki, które mogą ulec zaburzeniu w toku prac modernizacyjnych i budowlanych. Mamy świadomość tego, z jakimi stratami wiąże się zamknięcie obiektu na czas jego remontu. Z myślą o Państwa interesach, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, prowadząc swoje działania w taki sposób, aby nie zakłócić normalnego funkcjonowania obiektu.

Przebudowy i modernizacje sklepów w wykonaniu naszego zespołu są prowadzone w taki sposób, aby możliwe było normalne prowadzenie działalności przez naszych kontrahentów w ciągu dnia. Dokładamy wszelkich starań, by proces zmiany aranżacji sklepu przebiegał w sposób jak najmniej dotkliwy zarówno dla Państwa, jak i Państwa klientów. Oferujemy możliwość implementacji nowych rozwiązań oraz przeprowadzenia wszelkich niezbędnych prac nocą lub tuż po zamknięciu. Działamy w sposób całkowicie elastyczny, dopasowując się do oczekiwań i potrzeb klienta.

W ramach przebudów i modernizacji sklepów wykonamy m.in. prace takie jak:

– zmiana aranżacji sklepu,
– rozplanowanie kamer i świateł,
– przebudowy i prowadzenie nowych instalacji,
– przenoszenie kas,
– modernizacja i implementacja nowych systemów sygnalizacji boksów kasowych,
– aranżacja oświetlenia stoisk tematycznych,
– standaryzacja rozdzielnic elektrycznych.

CCTV Solec Kujawski Pax sp. z o.o. Innowacyjne rozwiązania
Skip to content