|

Prefebrykacja rozdzielnic

Wykonujemy rozdzielnice różnego typu.

To jeden z najważniejszych obszarów działalności naszego przedsiębiorstwa – jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa urządzenia opracowane specjalnie pod kątem automatyzacji procesów produkcyjnych czy budownictwa oraz innych zastosowań. Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych to kompleksowa usługa skierowana nie tylko do przedsiębiorstw przemysłowych, lecz również właścicieli domów jednorodzinnych oraz obiektów turystycznych. Nasza oferta w tym zakresie jest niezwykle elastyczna i dopasowana do potrzeb Klienta: realizujemy zarówno zamówienia na pojedyncze urządzenia, jak i zajmujemy się produkcją seryjną.

CCTV Solec Kujawski Pax sp. z o.o. Innowacyjne rozwiązania

Profesjonalna prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych skrojonych do Państwa potrzeb

Wytwarzane przez nas urządzenia skutecznie zabezpieczą Państwa instalacje i podłączony do sieci sprzęt przed zwarciami oraz przeciążeniami. Produkcja może odbywać się w oparciu o indywidualne wytyczne lub projekt przedłożony przez Klienta, istnieje również możliwość skorzystania z jednego z naszych gotowych projektów. Warto w tym miejscu podkreślić także, że realizujemy zamówienia specjalne obejmujące niestandardowe formaty szaf sterowniczych i pulpitów.

Korzystając z usług firmy Pax, zyskują Państwo pewność, że prefabrykowane przez nas rozdzielnice elektryczne wykonywane są zgodnie ze sztuką i zgodnie z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm i przepisów. Oprócz samej produkcji i dostawy urządzeń, Klientom naszej firmy oferujemy także fachowy montaż w miejscu przeznaczenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Prefabrykacja solidnych rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynków

Wykorzystując zebraną na przestrzeni lat wiedzę specjalistyczną, jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa funkcjonalne układy z możliwością późniejszej rozbudowy. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości podzespołów, prefabrykowane przez Pax rozdzielnice elektryczne i szafy sterownicze zapewnią Państwu zauważalne oszczędności w przypadku wieloletniej eksploatacji, ze względu na swoją świetną odporność na uszkodzenia mechaniczne i cały szereg czynników środowiskowych.

Zapraszamy do składania zapytań oraz do współpracy! Prosimy pamiętać też o możliwości skorzystania z profesjonalnego doradztwa technicznego na każdym etapie prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych!

Skip to content